Slide background
Slide background

Офіційне СТО

Peugeot, Citroen, Opel

Ілта

Про нас

Контакти

Офіційний партнер Peugeot, Citroen, Opel

Офіційне СТО брендів Peugeot, Opel, Citroen

ІСТОРІЯ УСПІХУ ТОВ “ІЛТА” ПОЧАЛАСЯ В 1992 РОЦІ, КОЛИ БУВ ПІДПИСАНИЙ ДОГОВІР З АВТОМОБІЛЬНОЮ КОМПАНІЄЮ AUTOMOBILES PEUGEOT. ВІДПОВІДНО ДО ДОГОВОРУ МИ ОТРИМАЛИ СТАТУС ОФІЦІЙНОГО ІМПОРТЕРА PEUGEOT В УКРАЇНІ. ДОВГИХ 18 РОКІВ МИ ПРЕДСТАВЛЯЛИ ІНТЕРЕСИ ФРАНЦУЗЬКОГО АВТОГІГАНТА НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ, ДОВОДЯЧИ, ЩО ВЕСТИ БІЗНЕС НА ЄВРОПЕЙСЬКОМУ РІВНІ І НАДАВАТИ ГІДНИЙ СЕРВІС В УКРАЇНІ РЕАЛЬНО. САМЕ «ІЛТА» ПРИВЕЛА ФРАНЦУЗЬКОГО “ЛЕВА» В УКРАЇНІ І ЗМУСИЛА УКРАЇНЦІВ ПОЛЮБИТИ І ПРИРУЧИТИ ЙОГО. ЦЕ ДАЛО МОЖЛИВІСТЬ ФРАНЦУЗЬКОМУ ПРОМИСЛОВОГО АВТОГІГАНТОВІ ПРИЙТИ В УКРАЇНУ І СТВОРИТИ В 2010 РОЦІ ДОЧІРНЮ ІМПОРТЕРСЬКУ КОМПАНІЮ.
27 років роботи на автомобільному ринку України навчили нас бути готовими до будь-яких ситуацій, швидко і гнучко реагувати на виклики, а, головне, – ми навчилися розуміти українського споживача і знаходити можливості відповідати його запитам. саме це здається нам основною складовою успіху. На сьогоднішній день, ми не тільки і не стільки радіємо досягненням, скільки аналізуємо свій досвід для того, щоб зробити наступні 27 років “Ілти» ще більш яскравими і продуктивними. наше завдання – сервіс світового рівня і 100% орієнтація на клієнтів. Це – велика мета, до якої нелегко прийти, але 27 років досвіду і підтримка наших партнерів і клієнтів дають нам впевненість в успіху.

Основні напрямки Сервісного Центру

Awesome Image
Awesome Image

Діагностика

Якщо вам потрібна якісна діагностика, то краще за все звернутися до дилера.

Детальніше

Діагностика

Awesome Image
Awesome Image

Обслуговування

Обслуговування тільки сертифікованими механіками, які пройшли спеціальне навчання;

Детальніше

Обслуговування

Awesome Image
Awesome Image

Ремонт

Повний цикл ремонтних робіт

Детальніше

Ремонт

Сервіс

СТО Ілта

Awesome Image

Знижка на діагностику

Якщо вам потрібна якісна діагностика авто, то краще за все звернутися до дилера. Кожен автовласник бажає мати повну інформацію про реальний технічний стан свого автомобіля, а дилерський центр спеціалізується на конкретній марці автомобілів. Діагностичним робіт ми відводимо важливу роль у попередженні та визначенні несправностей, які можуть виникати.

Знос автомобільних вузлів і так званих витратних матеріалів відбувається не тільки під час безпосередньо їзди, а й під час тривалого простою машини. Саме тому кожен відповідальний автовласник повинен проходити планове техобслуговування автомобіля регулярно, щоб виконувати ремонт і заміну зношених деталей до того, що машина раптом затихне в самий невідповідний для цього момент.

Awesome Image

Дефектації кузова після ДТП

Власник автомобіля повинен завжди бути напоготові. На жаль, навіть якщо Ви першокласний водій, Ви не можете бути застраховані від дорожньо-транспортної пригоди: якщо не Ви будете винуватцем ДТП, то Ви можете стати потерпілим.

Компанія «Ілта» надає послуги по відновленню пошкодженого автомобіля не залежно від рівня складності і тяжкості події. При цьому ми пропонуємо кілька програм, які дозволять Вам швидше вирішити проблему, що склалася.

Awesome Image

Ремонтні роботи

Дуже часто автовласники звертаються на сервіс тільки, коли двигун може врятувати тільки дорогий капітальний ремонт. Ми рекомендуємо для попередження серйозних витрат і своєчасного усунення виявлених несправностей виробляти діагностику при проходженні ТО, поки дефекти в роботі двигуна не обернулися серйозною проблемою, яка потребує великих фінансових вкладень.

Двигун можна назвати серцем автомобіля. Тому для бездоганної роботи необхідно стежити за його станом і своєчасно проводити ремонт, який є однією з найскладніших і витратних робіт, для виконання якої потрібні великі знання і спеціальне обладнання.

Awesome Image

Послуги автоелектрика

Якщо вас цікавить ремонт автоелектрики, замовити такі послуги можна в нашій майстерні в Києві. Ми пропонуємо для своїх клієнтів широкий спектр послуг, пов'язаних з обслуговуванням електричного обладнання в вашому транспортному засобі. У нас працюють тільки професійні майстри, які зможуть виявити і усунути причину будь неполадки, незалежно від її характеру і складності. До початку робіт буде проведена комплексна діагностика електрообладнання автомобіля, яка допоможе точно визначити, в чому саме криється поломка.

В процесі обслуговування електроустаткування ми використовуємо тільки запчастини від перевірених постачальників, на які надаємо гарантію. Таким чином, можна не сумніватися в тому, що комплектуючі будуть добре служити вам не один рік. При цьому наші клієнти можуть самостійно зайнятися пошуком деталей, що дозволить їм додатково заощадити.

Awesome Image

Шиномотаж

Для виконання філігранної комп'ютерної балансування і якісного ремонту пошкоджень застосовуються інноваційні матеріали і дороге устаткування. Для великовантажного і спеціального транспорту потрібно великогабаритна апаратура. Повноцінний перелік таких робіт під силу тільки сертифікованим СТО.

Для сучасного автомобіля шиномонтаж - це не просто майстерня по заклеювання пробитих коліс. Комплекс послуг, що їх надають спеціалізовані автосервісами, налічує десятки найменувань операцій.

НАШІ ПОСЛУГИ

Заміна масла

В процесі експлуатації автомобіля моторне масло поступово «старіє», втрачає свої властивості і в'язкість. Це відбувається через його змішування з забрудненнями в двигуні, такими як волога, кислоти, вихлопні гази, продукти згоряння палива, сажа, мікрочастинки металу. В результаті присадки, що входять до складу моторного масла, виробляють свій ресурс і позбавляються корисних властивостей. Виникає необхідність у заміні масла і масляного фільтра.

Ремонт двигуна
Діагностика автомобіля

Фото робіт

Комплексне обслуговування

При першому знайомству ви отримуєте знижку 20% на послуги СТО

Наша адреса

м. Київ, Залізничне шосе, 6

Наша адреса

м. Київ, Ревуцького, 56

Email

service@ilta.ua

Email

service@uprk.com.ua

Телефон

38(044) 390 03 33

Телефон

38 (044) 237 02 89

© 2020 ILTA Automotive Group