Рихтувальні роботи

Дефектовка кузова після ДТП

Дефектовка кузова після ДТП

Власник автомобіля повинен завжди бути напоготові. На жаль, навіть якщо Ви першокласний водій, Ви не можете бути застраховані від дорожньо-транспортної пригоди: якщо не Ви будете винуватцем ДТП, то Ви можете стати потерпілим.

Компанія Ілта надає послуги по відновленню пошкодженого автомобіля не залежно від рівня складності і тяжкості події.

Наші фахівці проведуть повний огляд Вашого автомобіля, складуть калькуляцію праць і допоможуть Вам вирішити питання зі страховими компаніями, якщо ремонт Вашого автомобіля може бути покритий за рахунок Вашого страхового брокера. У випадках, якщо Ви будете оплачувати вартість робіт самостійно, наші менеджери запропонують Вам найкращі умови оплати.

 

Рихтувальні роботи

Найчастіше немає необхідності міняти пошкоджену деталь, її можна просто відремонтувати, що дозволить скоротити Ваші витрати на покупку нової деталі. Компанія «Ілта» здійснює послуги з рихтування кузова, що представляє собою процес відновлення початкової форми деталі і включає в себе такі дії як: видавлювання, вибивання і розтяжку з метою надання деталі первісної форми. Так само ми готові зробити зварювальні роботи по заміні частин кузова (задні крила, лонжерони).

27 років кропіткої праці

НАША АДРЕСА

м. Київ, Залізничне шосе, 6

НАША АДРЕСА

м. Київ, Ревуцького, 56

EMAIL

service@ilta.ua

EMAIL

service@uprk.com.ua

ТЕЛЕФОН

38(044) 390 03 33

ТЕЛЕФОН

38 (044) 237 02 89

© 2020 ILTA Automotive Group