Мийка та хімчистка

ХІМЧИСТКА, нанопокриттям, детейлінг ДВИГУНА, ЗАХИСТ КУЗОВА АВТОМОБІЛЯ

Мийка і детейлінг

Хімчистка автомобіля - звичайне прибирання салону ніколи не замінить собою комплекс послуг по повній хімчистці Вашого авто. Пил і бруд накопичується в прихованих порожнинах, в'їдається в покриття салону, переноситься на Вашу одяг, осідає в легенях, згубно впливає на здоров'я Ваших пасажирів. Налякали? Не хвилюйтеся, все то приїжджайте до нас - і Ваш автомобіль стане чистіше, ніж з заводу. Ми використовуємо тільки найкраще обладнання та хімію для хімчистки найвищого класу. Абсолютна безпека, повна гіпоалергенність, відсутність неприємних запахів - найкраща хімчистка можлива тільки із застосуванням професійних матеріалів.

Детейлінг

Чисте підкапотний простір - це така ж норма у дбайливого автовласника, як і чистота в салоні автомобіля. Адже чистий двигун - це не тільки запорука безпроблемної роботи всіх вузлів і агрегатів підкапотного простору, це ще й просто красиво.

Детейлінг двигуна або як в народі звикли говорити мийка двигуна, один з найбільш відповідальних процесів в детейлінг автомобіля, тому що від його результату безпосередньо залежить подальша правильна робота силової установки автомобіля.

27 РОКІВ КРОПІТКОЇ ПРАЦІ

НАША АДРЕСА

м. Київ, Залізничне шосе, 6

НАША АДРЕСА

м. Київ, Ревуцького, 56

EMAIL

service@ilta.ua

EMAIL

service@uprk.com.ua

ТЕЛЕФОН

38(044) 390 03 33

ТЕЛЕФОН

38 (044) 237 02 89

© 2020 ILTA Automotive Group